GEOCACHING - ZNALEZIONA KAMERKA - WARSZAWA

Wczoraj (czyli 25 marca 2014) dostałem mailem informację od keszera, że szukając skrytki zerwał kamerkę solarigtaficzną (około godziny 15:00), nie otwierał jej, ale odwiesił na miejsce dodając od siebie magnes neodymowy, by się trzymała na miejscu (bez zasłonięcia otworka). Ponieważ ruszenie kamerki w praktyce oznacza konieczność przerwania naświetlania, dzisiaj rano (koło godziny 8:00) przechwyciłem kamerkę (ponieważ wisiała w wąskiej, ciemnej uliczce, mam nadzieję, że tych kilka/naście godzin do zmierzchu i od świtu nie wpłynęło zbytnio na zarejestrowany obraz). Czekam na informację od właściciela, by móc mu ją zwrócić. Jeśli to ktoś z nas, proszę o wpis pod postem, jeśli to osoba nie związana z Solarigrafia.pl (nie posiadająca konta), proszę o kontakt m@ilowy na solarigrafia@o2.pl - jeśli do końca kwietnia nikt się nie zgłosi (informację pozostawię również na serwisie keszerskim), to myślę, że kamerkę otworzę i opublikuję zarejestrowany obrazek. Kamerka wisiała tutaj, a informacja o pobliskiej skrzynce znajduje się tutaj. Właściciela kamerki proszę o krótki opis cech charakterystycznych kamerki ;)

Donatien [2014-04-02, 03:19 ]
Masz wszystko na mailu Waść :)
Marek Jasiński [2014-03-30, 21:11 ]
No toś mnie zmartwił... mam nadzieję, że choć część przetrwała (trochę powiesiłem w nietypowych miejscach następnego dnia, może tam się zachowały). Czy mam rozumieć, że z tych co wiszaliśmy razem wszystkie poszły się kochać? Patrzyła tam przy dworcu? Jak będziesz w Katowicach, to daj znać, opiszę Ci pozostałe miejscówki ;)
Donatien [2014-03-30, 19:05 ]
MArku musze Cie zdziwic i sorry ze nie na temat ale tu na pewno zaglądasz:) awięc 6 moich kamerek w Katowicach już nie ma ...zagineły bez śladu...na google street znalazłem jedną na znaku ale koleżanka dzis chodziła po kato i szukała i tylko 3 skosiła...zabrali te ściane z ekranow dzwiekochlonnych i ogolnie pozmieniali wszystko w Katowicach, także szykuj sie na niespodzianke...bedzie dzis anamorf i dwa półwalce, i nie wiem czy jest po co tam jechać jeszcze :( ale pojade w czerwcu dla pewności sprawdzić dwa razy :) ciekawe ile Twoich zostało :D
Marek Jasiński [2014-03-29, 21:16 ]
Aneta, to wiem ;) Pytanie - ta o której pisałaś, że zniknęła na Mokotowie, to przy TVP wisiała? Udało Ci się ją może odnaleźć?
stanska [2014-03-29, 15:51 ]
Nie moja :>