Kalendarze na 2013 rok i konkursy listopadowe - hurtem

1. Konkurs fotografii otworkowej - informacje na stronie Trójmiejskiej Szkoły Fotografii - termin nadsyłania prac do 30 listopada 2012 (liczy się data stempla pocztowego). Myślę, że warto nadesłać im trochę solarek ;)

2. Lokalny konkurs solarigraficzny krajoznawczy  na plfoto.com - bliższe info w blogu Snowmana - termin wieszania (jeśli ktoś ma tam konto) 1 grudnia 2012 (czasu niewiele, ale nawet teraz jest szansa na wykonanie ciekawego, choćby dwutygodniowego naświetlenia)

3. Kalendarze na 2013 rok - wiem, że późno, ale jest szansa zdążyć (ew. z niewielkim obsuwem) - do części osób poszedł mail, do tych, którym nie wysłałem, a także do wszystkich zainteresowanych zakupem, informacja poniżej:
- Planuję wydać jak w zeszłym roku kalendarze w formacie A4 - cena najprawdopodobniej zbliżona do zeszłorocznej. 13 kart (okładka i 12 miesięcy), na kartach miesięcznych w zależności od ilości propozycji i dostępnego czasu jedna duża solarka albo jedna duża solarka i cztery małe - dobrze gdyby były związane w jakiś sposób z miesiącami. Na okładce jedna duża solarka, najchętniej półroczna.
Ponieważ czasu nie mam prawie zupełnie, kalendarz może powstać tylko z Waszą pomocą - proszę o zgłaszanie (najlepiej do końca tego tygodnia, czyli do 11 listopada 2012) solarek, które byście widzieli na okładce i na kolejnych stronach (własne, albo widziane w serwisach plfoto.com i solarigrafia.pl). Jednocześnie prosiłbym o wstępne zadeklarowanie, po ile kalendarzy byście chcieli zamówić - zarówno osoby, których prace by się miały w kalendarzu znaleźć, jak również osoby po prostu zainteresowane zakupem.
Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się przygotować i wydać :) Propozycje i chęć zakupu zgłaszajcie na m@ila.

4. Pocztówki - ponieważ poprzednie nakłady się wyczerpały już dawno, proponowałbym wydanie kolejnego zestawu pocztówek (9 różnych w komplecie) - tym razem zbiorczego - każdy z zainteresowanych autorów zgłasza jedną swoją (najlepszą z najlepszych) solarkę i w zamian "dostaje" 100 kompletów (9 pocztówek -  8 innych autorów i 1 własną). W przypadku braku odpowiedniej ilości zainteresowanych osób dopuszczam sytuację, że dany autor może wprowadzić do zestawu większą ilość swoich prac jednocześnie "dostając" odpowiednią krotność setki kompletów. Koszt jednostkowy druku kompletu szacuję wstępnie na jakieś 1.50PLN plus koszt przesyłki. Zainteresowane osoby proszę również o kontakt m@ilowy - tu szczególnych ram czasowych nie ma, ale fajnie byłoby poczynić jakieś ustalenia do końca listopada.

Onni Virta [2012-11-08, 09:35 ]
Drodzy użytkownicy mam świetną wiadomość dla chcących wziąć udział w konkursie solarkowym (lokalnym) jeden n naszych fanów na fb również postanowił ufundować nagrodę dla zwycięzcy, oto szczegóły:

"Nagrodami (skromnymi) są do wyboru:

1. Wydanie kalendarzyka kieszonkowego (Wymiar 54 x 85 mm, naroża zaokrąglone), pełen kolor dwustronnie + lakier obustronnie w druku offsetowym (500 egz. pojedynczego wzoru);

2. Wydanie pocztówki offsetowej (Rozmiar 98 mm x 150 mm.), pełen kolor dwustronnie + lakier na awersie (500 egz. pojedynczego wzoru).

Na wydawnictwach powinna się znaleźć praca wygrywającego konkurs jako priorytetowa (pierwszoplanowa) + inne dowolne prace wygrywającego konkurs (zgodnie z życzeniem wygrywającego:). Prace zostaną wykonane nieodpłatnie i przesłane kurierem (na terenie RP), również nieodpłatnie na adres wygrywającego konkurs.

Uff... Z oczywistych względów nie wezmę czynnego udziału w konusie. Jakieś prace wrzucę, ale jury nie będzie mnie brać pod uwagę w ocenie prac."
Onni Virta [2012-11-07, 21:27 ]
Co do lokalnego konkursu solarkowego, dla zwycięzcy funduję nagrodę w postaci paczki różnej maści papierków.