Autor: Marek Jasiński
Opis:
Pierwsze podejście do Kodaka Bromide - próba zsolaryzowania - Lubitiel, f/5.6, doba naświetlania, dzień słoneczny, ale nie cały, mniej więcej od południa.
Odsłon: 1783
Data dodania: 2013-04-24 20:27:36
| asiasido [ |
|
| jedno co jest pewne, że widoczność świetna, a po za tym za mało się na tym znam :) | |
| Marek Jasiński [ |
|
| Trudno mówić o kolorach, gdy papier totalnie prześwietlony ;) Widzę, że dość szybko reaguje, a kolory raczej w brąz idą. Możliwe, że okaże się też taki akwarystyczny jak Ilford, tylko bez solaryzacji. Kilka kamerek wisi testowych, jedną z nich dzisiaj zdejmę (wczoraj powinien ślad Słońca się załapać, dziś pewnie pochmurno będzie, otworek sporawy, bo kamerka budowana na podróżniczkę ;) ), no i w Lubim dziś się kolejny naświetla, tylko przy f/16. | |
| Donatien [ |
|
| U mnie cała paczuszka tego leży i jakoś się do kamerek nie pchają:D ale na oknie już stoją dwa aparaty załadowane Swieżo otrzymanymi dwoma rodzajami Kentmere:) zobaczymy jutro wieczorkiem jak się spisały :)a tu widze, że całkiem podobne barwy jak w polymaxie załapałes:) jedynie tyle, że bez solaryzacji:) | |


