| shaman [2013-04-27, 18:00 ] |
| dzięki wszystkim za ciepłe słowa, jak miło że tu
trafiłem... |
|
| Donatien [2013-04-26, 23:28 ] |
| Jak dym z kadzidełka:) witamy na pokładzie:) |
|
| LP [2013-04-26, 19:12 ] |
moj :D
|
|
| LP [2013-04-26, 19:11 ] |
| muj ulubiony temat choc sam nie zaczelem , mam tylko 1
sztuke |
|
| Maciej Zapiór [2013-04-26, 14:21 ] |
| Wtórne ścieżki wyglądają jak ślady po samolocie. Fajne. |
|
| asiasido [2013-04-26, 13:30 ] |
| ja również gratuluję debiutu :) bajka z tysiąca i jednej
nocy :) |
|
| komarek66 [2013-04-25, 23:25 ] |
| Dołączam do gratulacji... |
|
| dorota_zoz [2013-04-25, 21:06 ] |
| Gratulacje, super wyszło! |
|
| Marek Jasiński [2013-04-25, 18:55 ] |
| Znakomity debiut :) Jak nie lubię wachlarzy, to tu odblask
od papieru wyszedł ciekawie :) |
|