| Marek Jasiński [2016-04-12, 20:15 ] |
| Trzymam kciuki! Gdzieś za miesiąc (w połowie, pod koniec,
maja) trzeba będzie się spotkać i przygotować materiał na
podsumowującą wystawę. |
|
| pioroo6 [2016-04-12, 20:03 ] |
| Następna wisi dłużej :) |
|
| Marek Jasiński [2016-02-19, 23:43 ] |
| Ja bym tam zaryzykował i przylepił na dłużej :) |
|