Kilka zapowiedzi na gorąco.

Na razie szybko i informacyjnie - w miarę dostępnego czasu rozwiniemy. 

1) Jak co roku planujemy wydanie kalendarzy solarigraficznych na rok 2015, w tradycyjnym układzie w formacie A4. Dokładne info o nakładzie i cenach wkrótce (im szybciej wydrukujemy, tym cena może być niższa). Zachęcam do zgłaszania proopozycji prac na poszczególne miesiące (optymalnie 5 prac na miesiąc) mailem na adres solarigrafia@o2.pl , jak również zachęcam do wstępnego deklarowania ilości kalendarzy do zamówienia (pozwoli nam to oszacować nakład, a co za tym idzie ceny)

2) Zaczęliśmy tworzyć mapkę solarigafistów polskich - zachęcamy do zgłaszania swoich lokalizacji mailem.Prosimy o wskazanie przybliżone miejsca Waszego zamieszkania (powiedzmy jakieś większe skrzyżowanie w okolicy, nie podawajcie dokładnej lokalizacji), na mapce planujemy podać imię i nazwisko, nick, oraz odnośnik do galerii użytkownika.

3) Przypominam, że na początku roku przechwyciłem dwie zerwane kamerki z warszawskiej Starówki. Szczegółowe info tu i tu. Kamerki są zabezpieczone, czekają na właściciela. Jeśli nie zgłosi się nikt do końca roku (zakładam, że ktoś planował naświetlanie roczne od grudnia do grudnia), wyjmę z nich papier, zeskanuję i opublikuję.

4) Jak co roku proponuję konkurs solarigraficzny na plfoto. Ponieważ czasu jest niewiele na zbudowanie nowych kamerek, proponuję by zgłaszać do konkursu prace popełnione w mijającym roku. Termin rozsztrzygnięcia konkursu zwyczajowo 1 grudnia 2014. Jak zwykle również proponowałbym kategorię krajoznawczą, ale też otwarty jestem na propozycje innych kategorii (padały pomysły na solarigrafię podróżniczą, mechaniczną, itp) Więcej informacji na temat konkursu wkrótce.

Marek Jasiński [2014-11-02, 20:01 ]
Dodawaj, ja w końcu muszę to na plfoto ogłosić, bo nici z tego będą ;)
stanska [2014-11-02, 16:22 ]
dodam coś w tym miesiącu :>
Marek Jasiński [2014-10-18, 20:29 ]
Wrzucamy solarki (albo wykorzystujemy wcześniejsze), tagujemy je Solarikonkurs2014 (albo jakoś podobnie, ustalimy później), i typujemy najlepszą. Możliwe, że administracja plfoto przyłoży się do konkursu i wybierze (sama, niezależnie od naszego werdyktu) jedną z nich na zdjecie dnia następnego (nie mylić z syndromem dnia następnego ;) )
stanska [2014-10-16, 11:39 ]
:) a jak działa konkurs na plfoto?